Strona główna

PPHU Biamar – Okna PCV Wrocław – montaż, wymiana, bezpłatny pomiar

Jeśli interesuje Cię montaż lub wymiana okien we Wrocławiu, drzwi lub rolet, to trafiłeś w najlepsze miejsce z możliwych!

Nasza firma zajmuje się serwisem okien na terenie całego Dolnego Śląska (w szczególności Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice itd.). W ofercie mamy najlepsze okna najbardziej znanych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jesteśmy dystrybutorem takich marek, jak: Drutex, Portos, Nice i wielu innych.

U nas znajdziesz tanie okna, o doskonałym stosunku jakości do ceny, ale także produkty premium, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wiemy, że w dzisiejszych czasach, aby przetrwać musimy dawać z siebie wszystko, dlatego naszą dewizą jest koncentracja na zadowoleniu klienta oraz ciągły rozwój. Dzięki niesłabnącej pasji do tego, co robimy, możesz mieć pewność, że nasze porady będą zawsze profesjonalne oraz będą opierać się o analizę najnowszych rozwiązań na rynku, które bardzo często oznaczają bardzo namacalne korzyści płynące z bardziej ekonomicznej eksploatacji.

Sprzedaż i wymiana okien to nasza specjalność. Głównym filarem naszej działalności są tanie okna plastikowe i okna drewniane wytwarzane z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie, gwarantujące ich trwałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Polecamy również rozwiązania opracowane przez firmę Drutex S.A. Gwarantujemy, że u nas tanio kupisz wysokiej klasy m.in. tanie okna PCV. Wrocław to główne miasto, w którym działamy, a siedzibą naszej firmy jest Oława. Nasze okna spełniają wymagania dla każdego budynku! Zaufaj profesjonalistom!

Zaufaj naszemu doświadczeniu – w branży funkcjonujemy już ponad piętnaście lat. W tym czasie zakończyliśmy tysiące realizacji oraz zdobyliśmy rzeszę zadowolonych i, co ważne, powracających klientów. Takie zaufanie zobowiązuje.