O nas

Odpowiedni dobór okien to nie tylko ważna kwestia estetyczna przy renowacji lub budowie domu. Dobrze dobrane i zamontowane okna mogą stanowić znaczne oszczędności zarówno w zimie, gdy stanowią izolację przed chłodem i wiatrem, jak i w lecie, gdy mogą zapewnić przyjemny chłód nawet w największe upały.

My wiemy to najlepiej – jesteśmy w branży od ponad 15 lat zamontowaliśmy tysiące okien. Ten czas pozwolił nam nauczyć się wszystkiego, co było do nauczenia w tym fachu oraz pozwolił nam wyrobić sobie kontakty handlowe z wiodącymi producentami w kraju i za granicą.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i wymianie okien na terenie całego Dolnego Śląska, a w szczególności Wrocławia i okolic. Zajmujemy się także montażem i sprzedażą drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, rolet zewnętrznych oraz bram garażowych. Całą naszą ofertę znajdziesz w tym dziale.

Jeśli w najbliższym czasie planujesz wymianę okien lub drzwi w swoim domu, lub przygotowujesz się do budowy nowego, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej wiedzy. Doradzimy w zakresie rodzaju oraz parametrów okien, wskażemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

WSPÓŁPRACUJEMY Z: