Okna PPHU Biamar – kilka słów o nas

Okna, rolety, drzwi, brama garażowa – dlaczego warto zamówić u nas?

Okna to nie tylko ważna kwestia estetyczna przy renowacji lub budowie domu. Dobrze dobrane i zamontowane okna mogą stanowić znaczne oszczędności zarówno w zimie, gdy stanowią izolację przed chłodem i wiatrem, jak i w lecie, gdy mogą zapewnić przyjemny chłód nawet w największe upały.

My wiemy to najlepiej! Jesteśmy w branży od ponad 15 lat i zamontowaliśmy tysiące okien. Ten czas pozwolił nam nauczyć się wszystkiego, co było do nauczenia w tym fachu oraz pozwolił nam wyrobić sobie kontakty handlowe z wiodącymi producentami w kraju i za granicą. Szczególnie mocno jesteśmy związani z firmą DRUTEX.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i wymianie okien na terenie całego Dolnego Śląska, a w szczególności Oławy, Wrocławia i okolic. Zajmujemy się także montażem i sprzedażą drzwi, rolet oraz bram garażowych.

Jeśli w najbliższym czasie planujesz wymianę okien  lub budujesz nowy budynek, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej wiedzy. Doradzimy w zakresie doboru okien, drzwi, rolet, bram i innych elementów stolarki. Wskażemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

WSPÓŁPRACUJEMY Z: