Okna PCV

Wysokiej klasy okna PCV, przekonaj się, że z nami warto współpracować!

Oferujemy najwyższej jakości, starannie wykonane i tanie okna plastikowe PCV. Gwarantujemy, że łatwość i bezpieczeństwo użytkowania naszych okien oraz stosowane przez nas nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna do każdego rodzaju pomieszczenia. Nasi doradcy należą do najlepszych specjalistów w tej branży i chętnie pomogą wybrać Państwu optymalne rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania. Działamy głównie na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy do współpracy!

Okna plastikowe to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w zakresie wyboru zestawów okiennych. Doskonała charakterystyka parametrów izolacyjnych sprawia, że są one doskonałym wyborem w każdych warunkach.

W szczególności polecamy rozwiązanie IGLO ENERGY opracowane przez Drutex S.A., które może poszczycić się współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie 0,6 W/(m2K)* – jest to innowacyjne rozwiązanie i niekwestionowany rekord na rynku.

Okna PCV stanowią doskonały stosunek jakości do ceny oraz oferują bardzo szeroką gamę możliwości od rozwiązań premium po segment ekonomiczny.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami – nasi konsultanci doradzą oraz pomogą Ci wybrać najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie, które będzie odpowiedzią na Twoje indywidualne potrzeby.

*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug=0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego). Za: drutex.pl