Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne są doskonałym rozwiązaniem jako alternatywa dla firan i zasłon lub jako ich dopełnienie. Dobrze dobrane, wysokojakościowe rolety wewnętrzne dodadzą uroku Twoim pomieszczeniom oraz będą ozdobą okien.

W wyborze rolet ważne jest odpowiednie dobranie materiału oraz koloru w oparciu o zacienienie ściany, rodzaj okna oraz zastosowanie pomieszczenia. Jest to bardzo ważny element, ponieważ natężenie, odcień oraz jakość światła, które wpuszczamy do naszego domu w bardzo dużym stopniu wpływają na jakość naszego życia.

Rozwiązania z zakresu rolet wewnętrznych to jednak nie tylko kosmetyka wykończeniowa. Odpowiednio dobrane mogą mieć niezastąpione właściwości, szczególnie w czasie letnich upałów, ale nie tylko. Przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań w zakresie materiałów roletowych możemy w znacznym stopniu ograniczyć koszty związane z klimatyzacją (np. zastosowanie posrebrzanej powłoki odbijającej padające światło). Z naszego doświadczenia wynika, że jest to wspaniałe rozwiązanie szczególnie w przypadku bloków mieszkalnych, które są narażone na mocno nasilone oddziaływanie promieni słonecznych.