Drzwi wewnętrzne

Odpowiedni dobór drzwi wewnętrznych stanowi często nielada wyzwanie dla projektantów. Drzwi, które nierzadko łączą pomieszczenia, o różnych stylach i kolorystyce są jednocześnie elementem oddzielającym i scalającym. Drzwi wewnętrzne powinny być dopasowane stylem, materiałem i wykończeniem do ogólnego ducha poszczególnych pomieszczeń i całego domu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę drzwi wewnętrznych wraz z usługą montażu. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą przebrnąć przez, liczącą niekiedy dziesiątki sztuk, ofertę, aby dobrać drzwi o odpowiednich parametrach i stylu. Doradzimy także w wyborze okuć i elementów wykończeniowych.

W przypadku wewnętrznych drzwi, ich estetyka oraz komfort użytkowania mają ogromny wpływ na odczucia płynące z użytkowania mieszkania lub domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie elementy były do siebie idealnie dopasowane. Ze szczególną starannością dbamy o to, by klamki działały płynnie, a drzwi domykały się równo i lekko. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że zadowolony klient, to powracający klient – a to jest dla nas najlepsza pochwała i dowód uznania.