Rolety zewnętrzne – pomiar, wycena, montaż!

Rolety zewnętrzne są w budownictwie uznanym rozwiązaniem od dziesiątek lat. Dobrze dobrane rolety zewnętrzne mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo, komfort i ekonomię Twojego mieszkania lub firmy.

Działamy na terenie Oławy, Wrocławia i okolic. Doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego systemu i zamontujemy Twoje rolety. Skontaktuj się z nami!

Rekomendujemy rolety polskiej firmy Portos.

Systemy rolet zewnętrznych:

ROLETA NADSTAWNA TL1000

ROLETA NADSTAWNA TL1000<small><sup>®</sup></small>Roleta nadstawna TL1000 jest montowana wraz z oknem wewnątrz wnęki (skrzynka skręcona z ramą okna). Rozwiązanie to można zastosować w sytuacji kiedy np. w nowo powstającym budynku planowana grubość ocieplenia jest zbyt mała żeby przykryć skrzynkę rolety zewnętrznej montowanej na nadprożu. Stronę zewnętrzną i wewnętrzną można zamaskować warstwą tynku lub ocieplenia. Dostęp serwisowy zapewnia klapa rewizyjna znajdująca się na wewnętrznej, dolnej części skrzynki.

ROLETA ZEWNĘTRZNA ST2000®

ROLETA ZEWNĘTRZNA ST2000<small><sup>®</sup></small>System stosowany najczęściej w sytuacji kiedy nie mamy możliwości „ukrycia” skrzynki rolety zewnętrznej pod warstwą ocieplenia lub we wnęce poprzez zmniejszenie wysokości okna. Roleta ST2000 jest montowana do zewnętrznej części ramy okiennej lub na istniejącej elewacji.

ROLETA ZEWNĘTRZNA IT2000®

ROLETA ZEWNĘTRZNA IT2000<small><sup>®</sup></small>Roleta „podtynkowa” montowana nad wnęką okienną. Skrzynka znajduje się na zewnątrz budynku, przygotowana tak aby można było ją ukryć w warstwie ocieplenia. Gwarancja świetnej izolacji termicznej oraz estetyki. Idealne rozwiązanie w nowo powstających budynkach!